Nadruk

Operatorem 1/2/sleep jest
Morten GmbH
Aidenbachstraße 54
81379 Monachium
Telefon: +49 (0)89 - 2000 159 2000
Fax: +49 (0)89 - 2000 159 2900
E-mail: info@morten-gmbh.de

Dyrektor Zarządzający: Dr. Wolfgang Kaefer

Siedziba firmy: Monachium, HRB 152068

Numer VAT: DE 814 043 329

Zastrzeżenie

Odpowiedzialność za treść

Treści zawarte na naszych stronach zostały stworzone z dużą starannością. Nie możemy jednak zagwarantować, że treść jest poprawna, kompletna i aktualna.

Jako usługodawca jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami prawa zgodnie z § 7 ust. 1 TMG. Jednakże zgodnie z §§ 8 do 10 TMG jako usługodawcy nie jesteśmy zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji osób trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalne działania. Obowiązek usunięcia lub zablokowania wykorzystania informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa pozostać nietkniętym. Odpowiedzialność w tym zakresie możliwa jest jednak dopiero od momentu poznania konkretnego naruszenia prawa. Jeśli dowiemy się o odpowiednich naruszeniach prawa, natychmiast usuniemy te treści.

Odpowiedzialność za linki

W naszej ofercie znajdują się linki do zewnętrznych stron internetowych podmiotów trzecich, na których treść nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za te treści zewnętrzne. Za treść stron, do których prowadzą linki, zawsze odpowiada odpowiedni dostawca lub operator stron. W momencie linkowania strony, do których prowadzą linki, zostały sprawdzone pod kątem ewentualnych naruszeń prawa. Nielegalne treści nie były widoczne w momencie łączenia. Jednakże stała kontrola treści stron, do których prowadzą linki, jest nieuzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia prawa. Jeśli dowiemy się o jakichkolwiek naruszeniach prawa, natychmiast usuniemy takie linki.

Prawa autorskie

Operatorzy stron starają się zawsze szanować prawa autorskie innych osób oraz korzystać z utworów samodzielnie stworzonych i wolnych od licencji.

Treści i dzieła na tych stronach stworzone przez operatorów witryn podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Wkłady stron trzecich są oznaczone jako takie. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie wykraczające poza granice prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej strony jest dozwolone wyłącznie do użytku prywatnego, niekomercyjnego.

Źródło: https://www.e-recht24.de, porada prawna adwokata Sörena Sieberta